Infomácie na:
+421(0)918 606 859
0 Ks / 0,00 €
REHABILITAČNÉ POMÔCKY
NAJVYŠŠEJ KVALITY.
Značka JUVENTAS Vám ponúka široký sortiment kvalitných masážnych stolov drevených, pevných, skladacích ako i rehabilitačných určený pre komfortný relax , liečebné kúry s blahodárnym účinkom.
prihlásiť
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nové konto
Výpredaj
Newsletter
Prihláste sa k odberu noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
Kokosový olej 1 L
100% čistý a prírodný kokosový olej
Dostupnosť:
Ihneď k odberu
CENA:
6,50 €
5,42 € bez DPH
Popis produktu Kokosový olej 1 L
Kokosový olej má veľký obsah nasýtených mastných kyselín a to najmä kyseliny laurová, kaprínová, myristová, palmitová,stearová a kaprylová. Tieto kyseliny sú súčasťou ľudského tela. Navyše sa kyseliny laurová premieňa v organizme na významný monoglycerid monolaurin. Kyselina laurová má tiež antivírusové a antibakteriálne vlastnosti.Kyselina kaprylová zabíja aj hubové infekcie na koži. Kokosový olej pomáha organizmu v boji proti negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a má antioxidačné účinky.

Kokosový olej má blahodarné účinky na pokožku i vlasy. Vďaka svojej molekulárnej štruktúre sa ľahko absorbuje do pokožky, bez zanechania mastných škvŕn. Pokožku hydratuje, zjemňuje, dodáva jej hebkosť a upokojuje ju, preto sa odporúča najmä pre suchú a citlivú pokožku. V hlbších vrstvách kože posilňuje vnútorné tkanivá, čo znižuje riziko poškodenia slnkom. Ďalšími účinkami oleja sú predchádzanie vzniku, či redukcia vrások, starnutiu pokožky, pri chudnutí, zvýšenie odolnosti organizmu a látkovú výmenu. Kokosový olej je výbornou doplňujúcou liečbou kožných ochorení ako psoriáza, dermatitída, ekzémy a iné kožné infekcie.


Teplota topenia 25 ° C, nižšia teplota je v pevná.
Nesmie byť uchovávané v chladničke.
Vonkajšej teploty v závislosti na zmene stavu (kvapalné alebo pevné) je prirodzený jav, nemjú
vplyv na kvalitu kokosového oleja.

Obsah: 1lPridajte svoj komentár
Všetko o nákupe
Kontaktujte nás
+421(0)918 606 859
juventas@juventas.sk
©2019 www.www.juventas.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal