Infomácie na:
+421(0)918 606 859
0 Ks / 0,00 €
REHABILITAČNÉ POMÔCKY
NAJVYŠŠEJ KVALITY.
Značka JUVENTAS Vám ponúka široký sortiment kvalitných masážnych stolov drevených, pevných, skladacích ako i rehabilitačných určený pre komfortný relax , liečebné kúry s blahodárnym účinkom.
prihlásiť
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nové konto
Newsletter
Prihláste sa k odberu noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
Nosič tepla 309 x 270 mm
Dostupnosť:
Ihneď k odberu
CENA:
15,06 €
12,55 € bez DPH
Popis produktu Nosič tepla 309 x 270 mm
Nosič tepla je vyrobený z príjemného mäkkeho materiálu, ktorý odoláva aj teplotám okolo 80 ° C, okraje sú opatrené dvojitým zvarom, ktorý znemožňuje prípadný únik hmoty. Špeciálny povrch zaručuje úplnú čistotu a hygienu. Pre zvýšenie modulovatelnosti nosičov sú plnené rašelinovou hmotou hustej konzistencie. Nosiče tepla možno využiť aj bez jednorazových rašelinových zábalov ako napr Lavatherm a iné tepelné rúška na predhriatie pacienta.

Návod na použitie: Nosič tepla ohrievame vo vodnom kúpeli podľa návodu k aplikácii jednorázového zábalu. Ak má byť nosič tepla použitý ako tepelné médium, odporúčame nahriať vo vodnom kúpeli. Konštantná teplota vody pri ohreve by nemala prekročiť 60 ° C. Potom je NT / nosič tepla / pripravený na použitie. Doba aplikácie 25-50 min. podľa odporúčania lekára. Vďaka špeciálnemu materiálu a dvojitým zvarom opakovateľne použiteľný. POZOR! Pri vniknutiu náplne do oka vypláchnuť studenou vodou. Podráždenie pokožky nie je známe. Neohrievať v rúre alebo na grile, nevkladať do mraziaceho boxu. Nevariť! V prípade poškodenia sa nesmie NT ďalej ohrievať. Výrobok môže byť odstránený s bežným odpadom.
Pridajte svoj komentár
Všetko o nákupe
Kontaktujte nás
+421(0)918 606 859
juventas@juventas.sk
©2019 www.www.juventas.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal